top of page

KOCAELİ MARMARA AMBULANS

KOCAELİ ÖZEL AMBULANS
Home / KOCAELİ ÖZEL AMBULANS
ACİL AMBULANS HATTI: +90 552 928 36 74

Kocaeli özel ambulans ekiplerimiz bir çağrı aldığında hızlıca olay yerine gelirler.

Şirket prosedürümüz gereği en fazla 30 dakika içerisinde çağrı yapılan adreslere ekiplerimiz ulaşım sağlamaktadır.

Ekiplerimiz acil tıp teknisyeni, paramedik ve doktorlardan oluşmaktadır.

Kocaeli özel ambulans denilince yaygın servis ağı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Marmara  Ambulans servisi gelmektedir.

Kocaeli özel ambulans ekiplerimiz şehir içi hasta transferi ,şehirler arası ambulans hizmeti ve uluslar arası ambulans hizmetide sunmaktadır.
Marmara özel ambulans servisi T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluştur.
HİZMETLERİMİZ

Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti
Şehirler Arası Ambulans Hizmeti
Şehir İçi Ambulans Hizmeti
Acil Ambulans Hizmeti
Özel Ambulans Hizmetleri
Kiralık Ambulans Hizmeti
BİZE ULAŞIN – İLETİŞİM

IMG_0150.jpg

Hizmetlerimiz

 Hasta Nakil ile Her Seferinde Beklenenin Ötesinde

Özel Marmara Ambulans hizmeti olarak, hastalarımızın İzmit Kocaeli  bölgesindeki en deneyimli ve özverili sağlık uzmanlarına ve son teknoloji tesislere erişmelerini sağlıyoruz. Hastalara kapılarımızı ilk kez açtığımız günden beri, daima güvenli bir ortamda kaliteli sağlık hizmetleri sunmak için çalıştık. Bu çabalarımız sonucunda da bölgedeki en iyi Sağlık Kuruluşu olarak tanınmaya başladık.Başka yerlerin açık olmadığı zamanlarda açık olmamız gerektiğine inanıyoruz. Bekletme sürelerini en aza indiriyoruz ve mümkün olduğunda arayıp gelebileceğiniz veya aynı gün randevu alabileceğiniz uzmanlar sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.Özel Evde Bakım ve Ambulans Ailesi olarak İlk 2016 da Konya'da kurulup Uzman Kadro ve Ekipmanlarımız ile son model tam donanımlı Ambulanslarımızla birlikte sektöre hızlı bir giriş  yaparak bugün Kocaeli Bursa ve İstanbul'da şubelerimizle siz değerli yurttaşlarımıza kaliteli hizmet vermekteyiz. Şehirler arası hasta nakil, evden hastaneye hastaneden eve nakil tüm organizasyonlar, Şantiyeler 'de, Futbol müsabakaların' da vermiş olduğumuz hizmetlerle günümüze kadar geldik. Pandemi Dolayısıyla  alışagelen Evde Bakım Hizmetlerini daha Profesyonelleşerek Evinizin yada İş yerinizin Konforundan sizi mahrum bırakmadan Hastaneler' de beklemeye yahut diğer hastalarla temastan koruyarak tüm hastane imkanlarınızı ayağınıza getirdik. Evde ya da İş yerinde tüm laboratuvar tahlili Doktor .kontrol ve Gözlem ve Takip Serum Sonda Aşı ve Enjeksiyon yatak yara bakım Fizyoterapi hizmetlerini sunuyoruz. *Şehirler arası Özel ambulans*   *Evden  Hastaneye Nakil*  Hastaneden eve Nakil*  *Hasta Nakil*  Özel Ambulans*  *Özel Ambulans Hizmetleri*  *En Uygun Ambulans*  *Özel Evde Bakım Hizmetleri*  *Kocaeli Ambulans*  *İller arası Ambulans* *Özel Hasta Taşımacılığı*

KOCAELİ ÖZEL AMBULANS

Kocaeli özel ambulans hizmetleri ile yapacağınız ulaşımlar en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Büyük şehirlerde yaşanan yoğunluklar sebebi ile sıklıkla tercih edilen özel ambulanslar ile yapacağınız yolculuklar kaliteli bir hizmet anlayışı altında gerçekleşmektedir.
Kocaeli Marmara Özel Ambulans Hizmetiyle, Kocaeli ve ilçelerine, İstanbul gibi diğer büyük şehirlere hastalarınızın naklini güvenle, tam donanımlı özel ambulans araç ve eğitimli personelleriyle yapabilirsiniz. Şehirler arası özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti 450₺ + km başına 9 ₺’dir. Hızlı ve güvenilir hizmet için Vita Ambulans.
Özel ambulansların sık tercih edilme sebeplerinden biri de 7/24 hizmet veriyor olmalarıdır. İçlerinden bulunan gelişmiş donanımlar sayesinde iyi bir müdahaleye olanak sağlayan özel ambulanslar, hastalarınız için iyi bir hizmet sağlayacaklardır. Ayrıca uzman personeli ve deneyimli şoförleri ile size iyi hizmet vermekten kaçınmayacak olan özel ambulanslar sağlık açısından büyük önem taşımaktadırlar.
Özel ambulans hizmetlerinin yanı sıra nakil araçları da sıklıkla kullanılmaktadır. Özel ambulanslarda bulunan ekipman nakil araçlarında bulunmamaktadır. Genellikle müdahaleye ihtiyaç duymayan hastaları nakil etmek için kullanılan hasta nakil araçları ile şehir içi ulaşımlar yapılabilmektedir.
Özellikle Kocaeli gibi yoğun bir şehirde kullanılması oldukça mantıklı olan özel ambulanslar, devlet hastanelerinde veya özel hastanelerde yaşanan yoğunluklar sebebiyle de tercih edilebilmektedir.
Kocaeli hasta nakil araçları hastanız için şehir içi hasta nakil hizmeti sunmaktadır. Ayrıca müdahaleye ihtiyacı olmayan hastalar tarafından kullanılabilmektedir. Hasta nakil araçları, 7/24 hizmet vermektedirler. Bu nedenle çok sık tercih edilmektedirler. Uzman personelleri ve deneyimli şoförleri ile beraber kaliteli hizmet anlayışı altında işlerini yürütmektedirler. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan hasta nakil araçlarını siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Kocaeli şehirlerarası hasta nakil araçları ile Türkiye’nin her şehrine nakil için ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu kolaylık ile, rahat ve hızlı bir ulaşım sizi bekliyor. Hastalarınız için yapacağınız en iyi tercihlerden biri olan şehirlerarası hasta nakil araçları, kaliteli hizmet anlayışı ile işlerini yürütmektedirler.
Şehirler arası hasta nakil araçları ile yapacağınız yolculuklar uzman personeller ve deneyimli şoförler ile güvence altındadırlar.
Özellikle şehirler arası ve şehiriçi de yapılabilen yolculuklar, ulaşımı minimum sürede tamamlamaktadır. Siz de bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
Kocaeli’nin Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra ve Dilovası ilçelerine hizmet veren hasta nakil araçları, güvenliğiniz için tercih edeceğiniz araçlar içerisinde ön sırada yer almaktadır.

bottom of page